WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Makyaj Sanatçısı Okulunda Öğrendiğim 10 Sır

tarafından admin
Profesyonel makyaj sanatçılarının makyaj okuluna gitmeden kullandıkları püf noktaları ister misiniz? Bir makyaj akademisine gittik ve ürünleri aldık


Bazı günler farklı renklerle oynamaktan zevk alıyorum ve dumanlı gözüm mükemmel bir şekilde çıktığında heyecanlanıyorum.


Ancak astarımın düz gitmeyi reddettiği, bronzlaştırıcımın beni bir Asyalı Snookie gibi gösterdiği veya kirpiklerimin kıvrılmayı reddettiği günler var. 
İşte o zaman makyaj çantamı banyo penceremden atmak istiyorum.


Geçen hafta o günlerden biri vardı ve iki giyen işe yürüdükten sonra 
çok gözlerime farklı kanatlı ipuçları, editörüm bana yeni hikaye atanan: Git bu konuda makyaj okul ve yazmak için.


Kendi makyajımı yapmakta berbat olduğumu bana çok ince bir şekilde söylemese bile, görevi hevesle aldım. 
Ve sadece bir okula gitmedim – üçe gittim. 
Hollywood, Kaliforniya’daki Napoleon Perdis Akademisi, Burbank, Kaliforniya’daki Makyaj Tasarımı ve Los Angeles’taki Make Up For Ever Akademisi’ne girdim.


Her okulda, size gerçekçi görünen zombiler ve vampirler yapmayı öğreten özel efekt kurslarından, podyumda ve dergilerde görülen cüretkar teknikleri gösteren moda odaklı programlara kadar farklı sınıf türleri vardır. 
Ama benim amacım için, makyaj 101 kursları yeterli olacaktır.


Sabahlarımı renk teorisini ve makyaj fırçasını (düzgün şekilde) nasıl tutacağımı öğrenerek geçirdikten sonra, artık makyaj sanatı becerilerime tamamen güvendiğimi söyleyebilirim. 
Kendiniz makyaj okuluna gitmek için harcadığım binlerce doları (ve çılgınca zamanı) harcamadan aldığım en iyi teknikleri görmek ister misiniz? 
Okumaya devam et. 
Burada bulacağınız şey, şu anda The Cliffs’in Notları Profesyonel Makyaj Sanatçısı Olma Rehberi olarak adlandırdığım şey.

You may also like

Yorum Yap